.

.

Tonlinker 2017 Супер нова Рефлексивни Лента Автомобил Стил Покрие Случај Налепници за автомобил тело/браник/Воланот веѓа водоотпорен 2 компјутери

Tonlinker 2017 Супер нова Рефлексивни Лента Автомобил Стил Покрие Случај Налепници за автомобил тело/браник/Воланот

DEN 285.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Висок Квалитет Tonlinker 2017 Супер нова Рефлексивни Лента Автомобил Стил Покрие Случај Налепници за автомобил тело/браник/Воланот веѓа водоотпорен 2 парчиња модни Додатоци
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
2.Ве молиме имајте во предвид моделот и година
3.Одговара за десната рака диск
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.2 Компјутери по собата за 4 rim
2.Направени од 3 M налепница 3.тоа е одговара за БИЛО кој АВТОМОБИЛ
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Инструкции за инсталација 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста ,сува и слободен од сите масла ,масти и восок. 2.Се утврди точната локација на производот. 3.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 4. Ди не се движи производот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталација

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
tonlinker
Тип:
ЕЛ Лист
Име На Модел:
.
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Модел:
На Тоа Етикетата
категорија:
Ладна Светлина Таблети
Објектот Ширина:
20cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Производи во категоријата