.

.

Poratable Rotatable Автомобил FM Предавателот USB Голем Екран во Боја MP3/MP4 Плеер Безжичен сет за во Автомобил 12V Автомобил Полнач Поддршка SD ТФ-Картичка

Poratable Rotatable Автомобил FM Предавателот USB Голем Екран во Боја MP3/MP4 Плеер Безжичен сет за во Автомобил

DEN 766.00
DEN 841.92

Од стоката
Во магацинот


Poratable Rotatable Автомобил FM Предавателот USB Голем Екран во Боја MP3/MP4 Плеер Безжичен сет за во Автомобил 12 V Автомобил Полнач Поддршка SD ТФ-Картичка
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Објектот Големина:
107*43*32 мм
Материјал Тип:
ABS+Метал
Напон:
12V
Специјални Функции:
ФМ Предаватели
Име На Модел:
N13
Објектот Тежина:
66g
Бренд Име:
FGHGF
Производи во категоријата