.

.

Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Косата Со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот Remy Коса 13x6 Длабоко Дел Чипка Перика Ева Коса

Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Косата Со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот Remy Коса 13x6

DEN 3999.00
DEN 5632.80

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

боја:
Природна Боја
Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
густина:
150%
Материјал Одделение:
Remy Коса
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
капа големина:
Просечната Големина
Направени Метод:
Половина Машина Направени & Половина Рака Држел
Текстура:
Длабоко Бран
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Перики Должина:
Долго
Бренд Име:
Ева Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Производи во категоријата