.

.

CITYINCITY Цртан филм Прекрасна Еж Животинско Tablecloth Памук Печатени Правоаголна За Дома Партија Свадба Декорација Прилагодени

CITYINCITY Цртан филм Прекрасна Еж Животинско Tablecloth Памук Печатени Правоаголна За Дома Партија Свадба

DEN 238.00
DEN 403.20

Од стоката
Во магацинот


Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Точка Име : Табела Платно
Пакување листа : 1* Табела Платно
Материјал : Памук
Тежина : 0.
Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари. Ние секогаш користете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/Русија Експрес-SPSR. Табела ширина + 25/30cm x 2 = tablecloth ширина
Табела должина + 25/30cm x 2 = tablecloth должина
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : cn1518436654xwae (Петар)
. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Детали За Производот :
·Материјал : Памук Ткаенини
·Намалување стапка : 5%
·Модел : Calendar Стил
·Тоа ќ биде подобро да се droop на tablecloth во 25-30cm
·Машина за перење Совети : машина мие со ладна вода, не спин, не кајгана,сува во сенка
Како да се изберете tablecloth големина?
1.6 кг/pc
Големина : Tablecloth : 60cmx60cm, 90cmx90cm, 100cmx140cm, 140cmx140cm, 140cmx160cm, 140cmx200cm, 140cmx220cm, 140cmx250cm
Пакет : 1 компјутер/ Торба
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Мерката што табела ширина и должина;
2.
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. ве молиме да се разбере нас, ви благодарам многу.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Зелена
Спецификација:
60 x 60cm, 90 x 90cm, 100 x 140cm, 140 x 140cm, 140 x 160cm, 140 x 200cm, 140 x 220cm, 140 x 250cm, Customized Per meter
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Свадба,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
КИЦ-MB-6
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
CITYINCITY
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Големина:
60cmx60cm, 90cmx90cm, 100cmx140cm, 140cmx140cm, 140cmx160cm, 140cmx180
Функција:
Памук
облик:
Правоаголен Плоштад
боја:
Зелена
Маса крпа големина на пакување:
PVC кеса
Функција:
Заштита и Декорација
Место на Потекло:
Кина
Се користи за:
Дома Ресторан Банкет Табела маска
Производи во категоријата