.

.

10PCS М5 x 10мм Месинг се Справи со пресврт knurled Завртки со Рамна Глави од Бакар Рака Завртки Посебно се Справи со Завртки

10PCS М5 x 10мм Месинг се Справи со пресврт knurled Завртки со Рамна Глави од Бакар Рака Завртки Посебно се

DEN 408.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

10 PCS М5 x 10мм Месинг се Справи со пресврт knurled Завртки со Рамна Глави од Бакар Рака Завртки Посебно се Справи со Завртки
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Таа е поголема од информацијата

Вози Стил:
Никој
Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
m5x10
Производи во категоријата