.

.

30pcs/многу 19colors Симпатична Валани се Зголеми Неткаени Вештачки Ткаенина Цвеќиња со лисја За Свадба Декорација DIY Декоративен Венец

30pcs/многу 19colors Симпатична Валани се Зголеми Неткаени Вештачки Ткаенина Цвеќиња со лисја За Свадба Декорација

DEN 253.00
DEN 288.00

Од стоката
Во магацинот


* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.- ~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупно 19 бои, како на слики го покажува
* 4.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака.
-
~~ Слики детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.5 cm*5см дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Flower Only, With Clip, With pins
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
MASOKAN
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
DM488
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња
Поврзани функција 1:
вештачки цвеќиња материјали
Поврзани функција 2:
декоративни вештачко цвеќе
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња за headbands
Поврзани функција 4:
рачно изработени коса цвет фустани за
Поврзани функција 5:
свадба цвеќиња за деца коса
Поврзани функција 6:
вештачки цвеќиња за декорација
Поврзани функција 7:
моден свила цвеќиња за девојки коса
Поврзани функција 8:
лажни цвеќиња за облека додатоци
Поврзани функција 9:
chiffon цвеќиња за бебе коса додатоци
Поврзани функција 10:
декоративни цвеќиња за свадба декорација
Производи во категоријата