.

.

Dewtreetali Црна Двојна 2 Приклучок Splitter Автомобил Авто запалка приклучок Адаптер за полнење 12V

Dewtreetali Црна Двојна 2 Приклучок Splitter Автомобил Авто запалка приклучок Адаптер за полнење 12V

DEN 168.96

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот :
Широко се применуваат во автомобил и камион цигари полесни ремонтирам додатоци.Може да одговара слободно.
Боја : црна.
Големина : за 10.5 x 4.5 x 6 см.
Работен напон : 12 V.
Опис на производот : со инсталација заградата.Лесно да инсталирате и да работат.
Пакетот вклучува :
1 Сет x запалка приклучок за приклучок адаптер

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Dewtreetali
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Име На Модел:
Q0401
Производи во категоријата