.

.

2017 Топла Продажба LED Светло Bluetooth Звучник Прст Фабрика Три-Фабрика Fidget Анти Стрес Рака Фабрика Bluetooth Звучник

2017 Топла Продажба LED Светло Bluetooth Звучник Прст Фабрика Три-Фабрика Fidget Анти Стрес Рака Фабрика Bluetooth

DEN 153.00
DEN 300.00

Од стоката
Во магацинот


2017 Топла Продажба LED Светло Bluetooth Звучник Прст Фабрика Три-Фабрика Fidget Анти Стрес Рака Фабрика Bluetooth Звучник
1) Прст фабрика за анти-притисок играчки
2) Со LED светло
3) Со Bluetooth звучник
4) Најдобро за промоција
Bluetooth : 4.0
Говорникот спецификација : 0.5 W
Зачестеност одговор:100 Hz-20 KHz
S/N дажба:≥75d B
Капацитетот на батеријата:50m Ah, изградена во lithum
Напон:3.7 V
Полнење напон:5 V
Игра time : 15-20min

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Сина, Црвена, Зелена Трева
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
175W
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
Mp3
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Функција:
MIRACAST
Поддршка Apt-x:
Yes
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
екран:
No
PMPO:
300W
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Бренд Име:
ZGPAX
Кабинетот Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
комуникација:
ПОМОШЕН
Фреквентен Опсег:
60Hz-23KHz
Број На Модел На:
SF001
Wi-Fi Музика:
Други
Посебна Карактеристика:
Мини, Безжични
PMPO:
unknow
Аудио Излез:
Dual
AirPlay:
No
комуникација:
Безжичната
Звучник Тип:
Мини
Говорникот Класификација:
Woofer
Говорникот Структура:
Hi-Fi Кутии
Интерфејс Тип:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth
Производи во категоријата