.

.

8pcs Свадба Мени Фото Дрвени Седиште Клип Табела Картичка Слика Носители Клип

8pcs Свадба Мени Фото Дрвени Седиште Клип Табела Картичка Слика Носители Клип

DEN 194.00
DEN 298.08

Од стоката
Во магацинот

Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1.
Боја : Како што е прикажано на слики.
Големина : 2.
* Премиум дрвена основа,добро направени цврста жица, цврсти клип за работи цврсто се држи. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
Пакет се вклучени :
8pcs * Дрвени карта носителот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Материјал : Борови. За сите врати
производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.
* Се продаваат од страна на 8pcs,може да се користи за мени,табела број носителот,држачот за картички итн. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4.
Опис
"* Природен изглед,голема допир.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
JJ7479-00
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Борови
Производи во категоријата