.

.

30sets 14mm Метал Силни магнетни Тока облека DIY Везана Еден заковки копчиња рачно изработени Торба чанта рака копчиња за шиење

30sets 14mm Метал Силни магнетни Тока облека DIY Везана Еден заковки копчиња рачно изработени Торба чанта рака

DEN 374.00
DEN 407.04

Од стоката
Во магацинот

Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно . Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. златна,црна Големина : 14mm*2mm (прибл 9/16") Тенки магнет тока,Повисок квалитет од Обичните дебели магнет тока. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.99 30sets 14mm Метал Силни магнетни Тока облека DIY Везана Еден заковки копчиња рачно изработени Торба ташна рачно шиење копчиња или 1set Специјални алатки Количина : 30 комплети Магнетни прилепува копчиња / многу или 1set Специјални алатки 100% Сосема нов и висок квалитет ве Молиме изберете Големина ,КОЛИЧИНА и Боја сакате од паѓачкото мени.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Железо
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење,Магнетни
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Бренд Име:
AXHSR
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
14-2h
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
боја:
4 боја
Големина:
14mm
Производи во категоријата