.

.

20sets/многу 30*20mm стакло свет цевка ѕвоно круна фах монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола покрие ѓердан накит наоди

20sets/многу 30*20mm стакло свет цевка ѕвоно круна фах монистра капа стакло шишенцето pendant шише купола покрие

DEN 775.00
DEN 816.00

Од стоката
Во магацинот


Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. ако сакате .
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union .
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
метал : стакло
DIY треба лепак
големина на цевка стакло : 30мм*20mm
20sets/многу. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
. Оваа точка не се вклучуваат чевли. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. ние ќе бидеме секогаш подготвени.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
30*20mm
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Цевка
Производи во категоријата