.

.

Висок квалитет на Клод Моне слики Наутро на Seine во Дожд масло на платно рака-насликани Дома декор

Висок квалитет на Клод Моне слики Наутро на Seine во Дожд масло на платно рака-насликани Дома декор

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Не се печати или постер.Без протегала и Врамено. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Сите големина е на располагање. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
17666
M:
M2
Производи во категоријата