.

.

За iPhone X 6 6SPlus 7 7P 8/8P Луксузни Девојка Мода Симпатична Кадифен Крзно Топката Бисер Телефон Случај Сјај Мека Гума Задниот Поклопец рачно изработени

За iPhone X 6 6SPlus 7 7P 8/8P Луксузни Девојка Мода Симпатична Кадифен Крзно Топката Бисер Телефон Случај

DEN 277.00
DEN 346.56

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Материјал:
4.7 инчен i6 6s, 5.5 инчен 6p 6sp, i7 i8 4.7 инчен, 7p 8p 5.5 инчи, за iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Карактеристики:
кристал случај
Бренд Име:
LaMaDiaa
Големина:
for iphone 7 7plus
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Мат,Jewelled
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Производи во категоријата