.

.

Мотоцикл 7 Светлата Светилка Рамки Трим Прстен За Харли Туринг Електра Улица Три Планирам Р Девет Т 2014- Скремблер 16

Мотоцикл 7 Светлата Светилка Рамки Трим Прстен За Харли Туринг Електра Улица Три Планирам Р Девет Т 2014-

DEN 3684.00
DEN 4005.12

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. КАРАКТЕРИСТИКИ : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Супериорен квалитет и Издржливи Боја : Црна+Сребро Големина : 7" Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Лесно да се инсталира, нема инсталација настава. FITMENT : За BMW R Девет Т ABS 2014-2016 За BMW R ДЕВЕТ Т ABS Скремблер 2016 Година 1984-1985 Електра Глајд - FLH 1984-1987 Електра Глајд - FLHT 1984-2005, 2009-2013 Електра Глајд Класичен - FLHTC 2007-2008 Електра Глајд Класичен (EFI) - FLHTC 1995-2006 Електра Глајд Класичен Инјектира - FLHTC јас 1984-1985 Електра Глајд Специјални - FLHX 1984 година, 1987-1993 Електра Глајд Спорт - FLHS 1995-2006, 2009 Електра Глајд Стандард - FLHT 2007-2008 Електра Глајд Стандард (EFI) - FLHT 2003-2006 Електра Глајд Стандард Инјектира - FLHT јас 1989-1999, 2009-2016 Електра Глајд Ултра Класик - FLHTCU 2007-2008 Електра Глајд Ултра Класик (EFI) - FLHTCU 1995-2006 Електра Глајд Ултра Класик Инјектира - FLHTCU јас 2010-2016 Електра Глајд Ултра Ограничен - FLHTK 2015-2016 Freewheeler - FLRT 1994-2006 год. 2009-2016 Роуд Кинг - FLHR 2007-2008 Роуд Кинг (EFI) - FLHR 2009-2013 Роуд Кинг Класичен - FLHRC 2007-2008 Роуд Кинг Класичен (EFI) - FLHRC 1998-2006 Роуд Кинг Класичен Инјектира - FLHRC јас 2004-2006 Роуд Кинг Custom - FLHRS 2007 Роуд Кинг Обичај (EFI) - FLHRS 2004-2006 Роуд Кинг Обичај Инјектира - FLHRS јас 1996-2006 Роуд Кинг Инјектира - FLHR јас 2006 година, 2009-2016 Стрит Глајд - FLHX 2007-2008 Стрит Глајд (EFI) - FLHX 2006 Стрит Глајд Инјектира - FLHX јас 2014-2016 Стрит Глајд Специјални - FLHXS 2009-2016 Три Глајд Ултра Класик - FLHTCUTG Оваа Компатибилен Само за Референца,ве Молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да купите ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 Buc Светлата Трим Прстен ( Како Слики Прикажани )

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
CNC
Име На Модел:
Харли Туринг Електра Улица Три Планирам Р Девет Т
Објектот Тежина:
0.8kg
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата