.

.

GPFDRL 2018 Нова Пролет Зима Солидна Жените Плус Големина Тенок Вест Жените Parkas Памучна Јакна без Ракави Маскирани Секојдневен Colete Јакна

GPFDRL 2018 Нова Пролет Зима Солидна Жените Плус Големина Тенок Вест Жените Parkas Памучна Јакна без Ракави

DEN 688.00
DEN 1166.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
GPFDRL
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови
Јака:
Маскирани
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
1A064
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Производи во категоријата