.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Масла репродукција страна се насликани

DEN 5512.00
DEN 6336.00

Од стоката
Во магацинот

Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Промет на големо со цел добредојдени.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена .Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Голема Цел,Голем Попуст. Лесно Се Враќа Политика.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Сите големина е на располагање.Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22237
M:
M3
Производи во категоријата