.

.

Луксузна Флип Кожа Случај покритие За Samsung ГАЛАКСИ J2 Дуа J200 J200F J200Y 4.7 Задниот Поклопец Домување Паричникот случај школка+Картичка+Стојат

Луксузна Флип Кожа Случај покритие За Samsung ГАЛАКСИ J2 Дуа J200 J200F J200Y 4.7 Задниот Поклопец Домување

DEN 236.16

Од стоката
Во магацинот

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена, Кафеава, Виолетова,Бела Одговара за модел>> За Samsung ГАЛАКСИ J2 Дуа /J200 J200 F J200 Y J200 G J200 H J200 GU 4.7 инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 8 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена.
2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
For Samsung GALAXY J2 Duos J200 J200F J200Y J200G J200H J200GU
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
За Samsung ГАЛАКСИ J2 Дуа J200 J200F J200Y J200G J200H J200GU
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Samsung ГАЛАКСИ J2 Дуа J200 J200F J200Y J200G J200H J200GU
Производи во категоријата