.

.

Модерната Dinning Соба LED Круг Pendant Осветлување LED Овална Виси Светилка Луксузни акрилик Кујна Pendant Светилка внатрешна led светилка 90~260v

Модерната Dinning Соба LED Круг Pendant Осветлување LED Овална Виси Светилка Луксузни акрилик Кујна Pendant

DEN 5150.00
DEN 6960.00

Од стоката
Во магацинот

Кога ќе се примени на пратката, ве молиме да се отвори и да се провери пред да потпишете.2 M 72 W (Dimmable : 120 W)
4 Прстени Дијаметар : 120+100+80+60cm Кабел должина : 1. Ние во голема мера го цениме вашата 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без барање за помагање.
Карактеристики : Драг пријател Ако ви треба други линија должини, ве молиме оставете ми порака. Инаку, ние ќе не дава никаква гаранција и наплата, ви благодариме за разбирањето!
2. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас; ве молам да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.2 M (Dimmable : 57 W)
2 Прстени Дијаметар : 90+70cm Кабел должина : 1. Угодно не се отвори спорот, ако отворите спор пред да не контактирате, ќе падне во Али-експрес долг процес на тврдејќи. Ако имате прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме не двоумете се да контактирате со Трговија Менаџер, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа. Жал ми е за неповолно.
По продажба на услуги
1.4 g RF controler) 2. Онлајн бесплатен превозот цената не се вклучуваат било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. За вредност, ако треба ни да се напише висока/ниска вредност за обичај, ве молиме да ни оставите порака за тоа како да се пишува на вредност.
Повратни информации
1. Не пријавете се ако објектите се скршени и побара испорака компанија да се направи "штета сертификати".
Прочитајте пред да ја купите
1.2 M (Dimmable : 69 W)
3 Прстени Дијаметар : 100+80+60cm Кабел должина : 1.
100% Сосема Нов. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време.

Таа е поголема од информацијата

Боја На Каросеријата:
2 Прстен D80 60cm, 2 Прстен D90 70cm, 3 Прстен D100 80 60cm, 3 Прстен D110 90 70cm, 4 Прстен 120 100 80 60, 1 Прстен D70cm
Wattage:
Warm white, Cool white, RC Dimmable
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,УЛ,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Материјал:
acryl
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Далечинскиот Управувач,Knob префрлате
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Број На Модел На:
PJ357
Бренд Име:
VeiHao
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Гаранција:
2 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
> 20
Тело Материјал:
Железо, Алуминиум, ABS
Примена:
Трпезарија
Производи во категоријата