.

.

KAISH Сребро Искра Pickguard Празнина Опфаќа Решетка Род Покрие Поставување Одговара на Gibson Les Paul

KAISH Сребро Искра Pickguard Празнина Опфаќа Решетка Род Покрие Поставување Одговара на Gibson Les Paul

DEN 599.00
DEN 665.28

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Материјал : Пластични, не Метал
На pickguard има пластични заштитни филмови на тоа
Објектот само се вклопува во САД Gibson Стандард или Студио Les Pauls; Тоа не се вклопуваат Epiphone Les Pauls.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни
Производи во категоријата