.

.

Плима мода машки вест СТП кожа црна tassels вест фаза носат мажите фаза на изведба на облека ноќен клуб бар DJ ДС носии

Плима мода машки вест СТП кожа црна tassels вест фаза носат мажите фаза на изведба на облека ноќен клуб бар

DEN 3430.00
DEN 4698.24

Од стоката
Во магацинот


Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!!
само вест,не inclube шапка,ѓердан и чаши

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Материјал:
Ацетат,Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Oxford
Стил:
Панк Стилот
Бренд Име:
LOBUDEK
Ткаенина Тип:
СТП Кожа
боја:
Црна
Големина:
M L XL XXL
Стил:
мода,плима,кул,новина,специјални
користат за:
пејачка,танчерка,ѕвезда,ноќен клуб,бар,dj,ds,матурска,партија
Производи во категоријата