.

.

Нови ADS809Y 48-HTQFP нови оригинални наредби се добредојдени

Нови ADS809Y 48-HTQFP нови оригинални наредби се добредојдени

DEN 16484.00
DEN 20102.40

Од стоката
Во магацинот


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets ADS809 Y Производ Фотографии 48-TQFP-PHP Производ Модули за Обука на Податоци Конвертор Основите Стандарден Пакет 250 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци - Аналогна на Дигитална Конвертори (ADC) Серија - Пакување Лента & Ролна (TR) Број на Битови 12 Земање мостри Стапка (во Секунда) 80 M Податоци Интерфејс Паралелно Број на Конвертори 1 Моќ Дисипација (Max) 905m W Напон Снабдување Единствен Извор на Снабдување со Температурата на работа -40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 48-TQFP Изложени Подлога Снабдувач Уред Пакет 48-HTQFP (7x7) Број на Влезови и Тип 2 Single-Ended, Unipolar; 1 Диференцијал, Unipolar Динамичен Каталог 12 Малку Други Имиња 296-9308-2
296-9308-2-ND
ADS809 Y/250 TR

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Производи во категоријата