.

.

Седиштето Покрие Мотоцикл Црна Плачко Бар Исправена Патникот Backrest w/ Подлога За Харли Туринг Стрит Глајд Роуд Глајд 2009-2017

Седиштето Покрие Мотоцикл Црна Плачко Бар Исправена Патникот Backrest w/ Подлога За Харли Туринг Стрит Глајд

DEN 8027.00
DEN 8539.20

Од стоката
Во магацинот

Мотоцикл Црна Плачко Бар Исправена Патникот Backrest w/ Подлога За Харли Туринг Стрит Глајд Роуд Глајд 2009-2017 Седиште Покритие Одговара за Харли Модели 2009-2017 За Харли Туринг Роуд Кинг FLHR За Харли Туринг Роуд Кинг Класичен FLHRC За Харли Туринг Стрит Глајд FLHX За Харли Туринг Стрит Глајд Посебни FLHXS За Харли Туринг CVO Стрит Глајд FLHXSE За Харли Туринг Screamin Орел Стрит Глајд FLHXSE2 За Харли Туринг CVO Screamin Орел Стрит Глајд FLHXSE3 За Харли Туринг Електра Глајд Стандард FLHT За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Стандард FLHTC За Харли Туринг Електра Глајд Ултра Класик Стандард FLHTCU За Харли Туринг Роуд Глајд FLTR За Харли Туринг Роуд Глајд Ултра FLTRU За Харли Туринг Роуд Глајд Кастом FLTRX За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE За Харли Туринг CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2 Мора да се опремени со потребен Приклучните Хардвер Колекции (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) НЕ се ВКЛОПУВААТ : Trike, '09-Подоцна CVO Модели со цврсти планината Турнеја-Pak и" 14 Туринг модели со цврсти планината Турнеја-Pak. '09-'13 FLHTC, FLHTCU, FLHTK , FLTRU и модели се опремени со Оригинална Опрема Цврсти Планината Турнеја-Pak бараат Монтажни Турнеја-Pak Рек Комплет P/N 53246-09 A. ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 X Монтажни Backrest Плачко Бар ( Багаж Рек Latch Клип вклучени ,Како Слики Прикажани )

Таа е поголема од информацијата

Име На Модел:
За Харли Туринг Стрит Глајд Роуд Глајд 2009-2017 Седиште Маска
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Синтетички кожа + пена+Железо
Специјални Функции:
Мотоцикл Црна Плачко Бар Исправена Патникот Backrest
Име 1:
Мотоцикл Црна Плачко Бар Исправена Патникот Backrest
Име 2:
Багаж Рек Latch Клип
Име 3:
Монтажни Backrest Плачко Бар
Fitment:
За Харли Туринг Стрит Глајд Роуд Глајд 2009-2017 Седиште Маска
Производи во категоријата