.

.

4PCS/МНОГУ линеарна железнички вратило 8мм SK8 SH8A Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC и за 3D печатач лизгачки табела бесплатен превозот

4PCS/МНОГУ линеарна железнички вратило 8мм SK8 SH8A Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC и за

DEN 170.00
DEN 200.64

Од стоката
Во магацинот


Модел : SK8
Вратило ID : 8mm
Пакет листата :
4pcs

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
SK8
Бренд Име:
ZANYAPTR
Тип На Објект:
Стапка(Поддршка)
Производи во категоријата