.

.

4mm~12mm Црвена Боја Море Слоевита Џаспер Камен Круг Лабава Монистра

4mm~12mm Црвена Боја Море Слоевита Џаспер Камен Круг Лабава Монистра

DEN 804.00
DEN 873.60

Од стоката
Во магацинот


Чекор 4. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 2.
Како да се Врати
Чекор 1.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Бренд Име:
Flourishbeads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
џаспер
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
круг лабава монистра
Објектот Тежина:
20
Certificate Type:
GDTC
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата