.

.

N113 Деца цртан филм приказна 200 парчиња, од калај складирање загатка деца рака загатка рано образование просветлување играчки

N113 Деца цртан филм приказна 200 парчиња, од калај складирање загатка деца рака загатка рано образование просветлување

DEN 630.00
DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


13308
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ви благодариме и имаат убав ден. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
N113
Пол:
Унисекс
Стил:
Цртан филм
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
1
Бренд Име:
LM1997
Материјал:
Дрво
Загатка Стил:
Танграм/Сложувалка Одбор
Производи во категоријата