.

.

KEMAIDI Бања Туш Тапа Поставите Врнежи од дожд Туш Кадата banho де banheira Миксер Месинг Туш Када со Рака Туш

KEMAIDI Бања Туш Тапа Поставите Врнежи од дожд Туш Кадата banho де banheira Миксер Месинг Туш Када со Рака

DEN 1684.00
DEN 3239.04

Од стоката
Во магацинот


· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.
За НАС акции : НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена . Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши со инсталирање на додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг & Калено Стакло Изградба Полиран Хром финиш Палубата монтирани када слив тапа сет Со рачен туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.

Таа е поголема од информацијата

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
97166-42
Бренд Име:
KEMAIDI
Големина:
131-200mm
Стил:
Модерна
Инсталација:
дек планината
Материјал:
Дувачкиот
Заврши:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Тапа Функција:
Со Рака Туш
is_customized:
Yes
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани Бања Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Производи во категоријата