.

.

6pcs Kawaii Hellokitty Мачка Мини Градина Минијатури За Terrariums Кукла Украси Деца Подарок Figurine Минијатурната Градина Декорација

6pcs Kawaii Hellokitty Мачка Мини Градина Минијатури За Terrariums Кукла Украси Деца Подарок Figurine Минијатурната

DEN 216.00
DEN 423.84

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Животните
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Стил:
Јапонија Стил
Спецификации:
3.5 см За Високо
Текстурата на материјалот:
ПВЦ
Пакување:
OPP вреќа
Производи во категоријата