.

.

Неверојатно Реални Фотографии Чипка Appliques Сирена Деверуша Фустани Душо Исклучите Рамо Со Sashes Булчински Пром Фустани

Неверојатно Реални Фотографии Чипка Appliques Сирена Деверуша Фустани Душо Исклучите Рамо Со Sashes Булчински

DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме наведете детално објаснување во враќањето пакет. или, ве Молиме користете Trade Manager ме контактирате за било која од вашите прашања или прилагодување на барањата. Ова ќе ви помогне да направите вашата конечна одлука. За да испратите некоја e-mail и Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24-48 часа.
Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.
- Ако вашиот мерења промени поради зголемување на телесната тежина или загуба. Тоа е зошто тоа е многу важно за мене, ако го следат мојот мерење инструкции и да ги добиете со помош на Професионални се Прилагоди. Сите мои фустани се направени за да цел и јас да ги направите во вашиот сопствен мерења со вашите сопствени потреби (ако ги има).Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. За да испратите некоја e-mail и Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24-48 часа. Ако нашиот тим смета дека стока е дефектен како што е опишано, ќе добиете рефундирање на куповната цена плус превозот и ракувањето со такси. Ако се облекуваат големина не пристигне во спецификацијата како еден нареди, може да се избере да се направи корекција на локално се прилагоди, во кој случај, ќе му ги надомести прилагодувањето трошоци додека трошоците не надминува оригиналната цена на фустанот од 50%. Јас ви препорачуваме да го план за ситни измени со помош на локалните прилагоди на
Кога ќе го добиете вашиот фустан, ако нешто те прави несреќен, само дозволете ми да знам во 5 ДЕНА откако ќе го добиете вашиот пакет и ајде да зборуваме и да се разбере она што е проблемот. (Јас ќе можам да го прифати наплата или враќање на следниве ситуации :
- Доколку вашиот настан е откажана или ќе ви помогне во процесот : ))
* Ако вашата жалба е за "јас го направи вашиот фустан во погрешни мерења отколку што ме прати", тогаш треба да се обезбеди мене слики од вашиот фустан со мерење на лента, додека носиш тоа, со помош од професионален seamstress.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
forelsket
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Декорација:
монистра,чипка
Назад:
Назад Патент
Поставата:
Целосна Поставата и Boned
боја:
розова ,или други бои во боја картичка
Повод:
Слика Тип:
Вистински Слики
Производи во категоријата