.

.

90987-02027 9098702027 За Тојота РЕЛЕ Scion AC Фан Рог Магла ECM Спојки Гориво Стартер

90987-02027 9098702027 За Тојота РЕЛЕ Scion AC Фан Рог Магла ECM Спојки Гориво Стартер

DEN 331.00
DEN 472.80

Од стоката
Во магацинот

Ова е НОВ БРЕНД Дел, ние гаранција таа работи добро и брзо испраќање. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ви благодариме за пребарување на објектот. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
90987-02027
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Година:
2016 година
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Сензори
Специјални Функции:
реле
Бренд Име:
СОРГО
Објектот Висина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Земја/Регион на Производство:
Кина
Гаранција:
2 години
Автомобил Производител:
Тојота
Производителот Дел Број:
90987-02027
Осветленост Дел Број:
90080-87026 9008087026 90080 87026
Производи во категоријата