.

.

симулација птица модел шарени пердуви шири крила птица големи 30x45cm занаети,проп,дома декорација подарок a2810

симулација птица модел шарени пердуви шири крила птица големи 30x45cm занаети,проп,дома декорација подарок

DEN 1209.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура мувла надвор структура пердуви

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата