.

.

DWE CC RF 13.56 mhz EMID rfid таг за контрола на пристап со ласерски печатени бројот на картичката

DWE CC RF 13.56 mhz EMID rfid таг за контрола на пристап со ласерски печатени бројот на картичката

DEN 1240.00
DEN 1305.60

Од стоката
Во магацинот

56 mhz EMID rfid таг за контрола на пристап со ласерски печатени бројот на картичката
Материјал : ABS
Фреквенција : 13. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Контрола на пристап на копчето ознаки слика
Сертификација
Имаме FCC сертификат, Ако треба, ве молиме контактирајте го нашиот продажниот оддел.56 mhz
Боја : Црна
Пакување : залепени
Температура.56 mhz FM1108 внатрешна чип ,само за читање ! не може да се користи за копир ! ако треба да се купи за копир, ве молиме да се купи чип UID!
Кога нарачате, ве молиме имајте во боја и квантитетот што треба, инаку ние ќе брод од keytag боја и квантитетот на случаен избор, ви благодариме.
Повратни информации :
1.
Примена
Плаќање политика :
1. -25 ~ + 50 степен
Големина : 33x32x2mm
Answer : ___________________________ Note :
Оваа keytag е 13.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. ние ќе ви испрати преку е-маил.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. друга земја 15-35 работни денови.Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.Плаќање начин : Зачувам.Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
За превозот :
1.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 7 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
K006
Бренд Име:
DWE CC RF
Фреквенција:
13.56 MHz
Големина:
32x33x2mm
Материјал:
ABS
Внатрешниот чип :
FM1108
Близината Опсег:
5-10cm
боја:
Црна
Картичка Категорија:
Пасивни
Структура:
Само За Читање
Примена:
Идентификација, Хотели,Стан,канцеларија
Карактеристики:
Водоотпорен
Производи во категоријата