.

.

Podofo 4.3 Автомобил следи TFT LCD Автомобил Rear View Monitor Паркинг Rearview Систем за Бекап Обратна Камера Поддршка DVD, VCD Auto ТВ

Podofo 4.3 Автомобил следи TFT LCD Автомобил Rear View Monitor Паркинг Rearview Систем за Бекап Обратна Камера

DEN 720.00
DEN 899.52

Од стоката
Во магацинот

Универзална 4.3" Автомобил следи TFT LCD Автомобил Rear View Monitor Display Паркинг Rearview Систем за Бекап Обратна Камера Поддршка DVD, VCD Auto ТВ
Опис на производот : Оваа листа е за возачите кои не се јават камера или фабрика екран. Едноставна plug and play, LCD монитор и камерата може да бидат брзо инсталиран дозволувајќи ви да има обратна камера. Обратна Камерата ќе треба да се купи одделно. Карактеристики : - Исклучителна дизајниран, преносни и сигурен; - Висока Резолуција, и одличен ефект; - Компатибилен со двете PAL и NTSC видео систем; - 2-канален видео влез (V1 за DVD плеер/V2 за backup на камера), автоматски прекинувач; - Поддржува Автомобил DVD, VCD, камера, STB, сателитски приемник, и други видео опрема. Спецификации : - Големина на Екран : 4.3 инчен - Прикажете Големина : 4 : 3 - Резолуција : 320 x 240 - Боја Модел : RGB - Видео Систем : PAL/NTSC - Напојување : DC 12 V - Потрошувачка на Енергија : 2 W - Операција Температура : 0 ~ 70 - Единица Димензии : 5"W x 3.46"H x 0.98"Д - Единица Тежина : 250g Пакет се Вклучуваат : 1 x 4.3 инчен Монитор со Паста Заграда или Вшмукување Чаша Заградата 1 x Видео кабел 1 x кабелот за Напојување 1 x Упатство

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Објектот Големина:
5W x 3.46H x 0.98D
Име На Модел:
K0156 или R0007
Бренд Име:
podofo
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
250g
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
автомобил rear view monitor
Име на производ:
monitor display
видео системот:
NTSC & ПАЛ
Екранот:
4.3 Инчен TFT LCD Екран
видео влез:
2 Начин Видео Влез
моќност:
DC 12V
Посебна Карактеристика:
Rearview следење
Производи во категоријата