.

.

Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна Радио

Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна

DEN 847.00
DEN 1008.00

Од стоката
Во магацинот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона се Врати
1, Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money
Превозот
1. Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака или контактирајте не директно. Тоа обично takes15 до 35 работни дена за да стигне до таму, но ние не гарантира точно delievery време на вашиот shippments. Превозот Адреса : Ние само брод да се потврди цел адреси.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Јасно Акустична Цевка Функција :
- Зрачење-доказ :
Од страна на радио бранови зрачење се намалува, воздух акустична цевка заштити вашето тело од директна боли.
Ако сте задоволни, ве молиме да ни се корист за да се остави 5 ѕвезди postive повратни информации по добивањето на објектот.
- Активности Поврзани Со :
Atv настана, игра Дербито, скијање, автомобил трки, излет, пешачење, автомобил патување, тимска работа, големи проекти за Безбедност, надзор и бучна средина.Почитувани купувачи,
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Слушалки Акустична Воздух Цевка Слушалка Слушалка PTT за полнење за Motorola XIR-P8260/8200/8268 XPR6000 двонасочна Радио
- Цилиндрични ПЗЗ,па тоа е многу лесен за употреба.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и контакт информации се точни и целосни.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FREZEN
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
8268-015A3
Тип:
Додатоци
Производи во категоријата