.

.

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot пурпурна глина руда Primula тенџере занаети трговија на големо и мало 299

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot пурпурна глина руда Primula тенџере занаети трговија

DEN 2596.00
DEN 3328.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
401-500ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Категории на производи:
кунг фу чај
Објектот:
Спецификација на 0299
Потекло:
Во Yixing
Отпечатат со логото:
Може да
цена:
60
Производи во категоријата