.

.

Бесплатен Превозот LMP-E190 Висок Квалитет на Проектор Голи Светилки Сијалица За SONY VPL EX50/VPL EX5/VPL ES5/VPL EW5 With180 Дена Гаранција

Бесплатен Превозот LMP-E190 Висок Квалитет на Проектор Голи Светилки Сијалица За SONY VPL EX50/VPL EX5/VPL

DEN 887.52

Од стоката
Во магацинот


Опис :
1.Дел No : LMP-E190
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На LMP-E190 е наменет како замена за употреба во SONY бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За Sony VPL EX50/VPL EX5/VPL ES5/VPL EW5 Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
LMP-E190-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
SONY VPL EX50/VPL EX5/VPL ES5/VPL EW5
Тип:
100% НОВ Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Состојба:
Лесно да се инсталира
живот време:
2000H
Производи во категоријата