.

.

Тактички Надворешни Батеријата Торбичка Преносни Molle Пошта Универзална Трајни Најлон Воена Макбаскет Батеријата Носителот

Тактички Надворешни Батеријата Торбичка Преносни Molle Пошта Универзална Трајни Најлон Воена Макбаскет Батеријата

DEN 137.00
DEN 171.36

Од стоката
Во магацинот

9 cm Вкупно Димензија : Прибл.) Оваа Тактичка Надворешни Батеријата Торбичка обезбеди лесно монтирање и безбедна fi Најнов дизајн на airsoft батеријата торбичка прилично добар начин за никогаш да не бидат фатени off guard во борба Прикачите вашата батерија на акции на пиштол за подобра рамнотежа Направи фитинг голем тип на батеријата на вашиот пиштол е можно за компактен пиштоли им Овозможи на батеријата прилог на приемникот или handguard (За MK36 C, АК серија, MP5 K, PDW серија) Торбичка Големина : Прибл.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Airsson
Број На Модел На:
батеријата торбичка
Тип:
poche molle tactique
Производи во категоријата