.

.

7 бои camisa flamenco фустани танц ballroom flamenco танц носии хор ballroom танцува фустани црвено шпански фустан валцер

7 бои camisa flamenco фустани танц ballroom flamenco танц носии хор ballroom танцува фустани црвено шпански

DEN 1545.00
DEN 1796.64

Од стоката
Во магацинот

П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија.54 СМ
За Еден пар на уникатни Чевли за Танц, ве Молиме кликнете . Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање.393 Инчен/ 1 Inch=2. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. Превозот : 1. Повратни информации : 1.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Поштенски и ракување такса не се враќа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.
Големина на Табелата, Големина Фустан Должина Биста Рамо Ширина Половината Единица CM CM CM CM S 128 80 36 60 M 129 84 37 64 L 130 88 38 68 XL 131 92 39 72 XXL 132 96 40 76 Совет : 1 CM=0.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата.Аукција објектот не се враќа.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Производи во категоријата