.

.

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Kia К3 Рио К2 K4 K5 Cerato Душата Форте Sportage Р SORENTO Picanto

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Kia К3 Рио К2 K4 K5 Cerato Душата Форте Sportage Р

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно за Инсталација Без Дупчење Бара Штета 2. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. Инсталиран во автомобил или мотор пред се, кога достигна брзина поголема од 40 км/Ч, ножеви ротирачки диск генераторот е да генерира електрична енергија, диск ветрот светло грее.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment. Тоа е ноќта на сообраќај на возилото, декорација за да го разубават вашиот автомобил. Не треба да се движи вашата оригинална автомобил линија!
Fitment : Одговара За оригиналниот автомобил без антена Состојба : 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : бела/црна/сива/сребрена/црвена Декоративни Антена, погоден за повеќето автомобили, па боја може да биде имаат мала разлика во споредба со оригиналната боја на вашиот автомобил, Ако навистина се грижат за боја разлика, ве молиме да не купи.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница.3 cm (Види слика) *ве Молиме потврдете големина пред купување . Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ова е декорација дел на вашиот автомобил,дозволете му на вашиот автомобил повеќе брилијантен. Енергија конзервација и заштита на животната средина.Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво. Материјал : висок квалитет ABS Лак Пакет се Вклучени : 1pc само -.) -Цел : автомобил декорација цел ,Овој објект е само за автомобил декорација не се вистински антена.Димензии (Прибл. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Спецификации : Забелешка :
-овој објект нема антена сигнал без било каква функција Нема Прием Функција, за декорација цел само .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
6.3cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Декоративни
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
0.12kg
Име На Модел:
FNSYZ20
Автомобил модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Производи во категоријата