.

.

1pc Симпатична Бебе Облека Носат Метал Cutting Умира Втиснување Образец Stencils за DIY Бележник Албум Рамка Фото Картички Оркестарот Занаети

1pc Симпатична Бебе Облека Носат Метал Cutting Умира Втиснување Образец Stencils за DIY Бележник Албум Рамка

DEN 124.00
DEN 145.44

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Buc Материјал : Јаглероден челик Големина : Прибл. 8.5x9.2cm Боја : Сребро како што е прикажано Дизајн : Бебе Облека Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Сечење Умира Матрицата

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Метал Cutting Умира
Бренд Име:
CYFUN ДИЗАЈН
Шаблон Тип:
облека
Производи во категоријата