.

.

Топла Продажба на Високо Quility 300мм Динамичен Пешачки Сигнал Светлина

Топла Продажба на Високо Quility 300мм Динамичен Пешачки Сигнал Светлина

DEN 5178.00
DEN 5567.52

Од стоката
Во магацинот


Гаранција
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Плаќање
1. Стандард за испорака користење на поштата воздух mail, земете 14-26 работни дена за испорака. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.Двојно печат,ИП одделение : IP55. Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес. по породувањето.
Технички Параметри : Дијаметар Модел Тип на Код за Боја Количина на LED Светлост или
Светлината Интензитет бранова Должина Моќ Влезен Напон 300мм RX300-3-FM21 TYPE02 Црвено Пешачки 80pcs >5000cd/㎡ 625±5nm ≤9 W 12 V/24 VDC
AC85-265 V
50/60 Hz Зелено за Пешаци 129pcs >5000cd/㎡ 505±5nm ≤8 W Работна Температура -40℃~+80℃ Надвор Материјал PC Инсталација илустрација :
Дијаграм на Додатоци :
Производи детали слики :
Пакување & Испорака
Пакување
1.Се тестирани и одобрени од страна на Сообраќајни Производи Тест Центар на министерството за Јавната Безбедност,и да им биде дадена со GB14887-2011.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Понекогаш можете да добиете пакет брзо во рок од 14 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 24 дена да пристигнат.На тој начин,тоа е сосема јасен и лесно да се разбере.Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Ние не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Производ функции и карактеристики : 1.
Повратни информации
1.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
WDM300-P-RG
боја:
црвена/зелена
Дијаметар:
300мм
аспект:
Две
Работен напон:
85-265V (12/24V опционално)
Производи во категоријата