.

.

Жените Mesh Еден Парчиња Бански 2017 Солидна Оглавник Пливање Носат Плус Големина Костим за Капење Девојка Лето Црно Бела Боја Костим за капење

Жените Mesh Еден Парчиња Бански 2017 Солидна Оглавник Пливање Носат Плус Големина Костим за Капење Девојка

DEN 675.00
DEN 1022.40

Од стоката
Во магацинот


Жените Mesh Еден Парчиња Бански 2017 Солидна Оглавник Пливање Носат Плус Големина Костим за Капење Девојка Лето Црно Бела Боја Костим за капење
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред вашето купување.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Големина лист за повикување само 2%-4% грешка.Ви благодариме за вашето разбирање.
Определување 1. Висок степен на ткаенина наменета за пливаат спорт.
Определување 2. Моден мрежа и цврст дизајн .
Определување 3.Материјал дизајн дише удобно.
Определување 4.Надворешниот дизајн елегантен изглед.
Ние само го направите најдобриот стоки!Што чекаш? Купи тоа сега...
Жените Една Парчиња Бански Двете Страни На Сплит Пливање Носат Секси Два Вида На Носење На Облека За Капење Девојка Backless Костим За Капење

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
YLH011 Плус Големина Базен Одговараат 2017
Бренд Име:
Малку Loach
Тип На Објект:
YLH011 Плус Големина Едно парче Пливање Носат
Бои:
Црна,Бела
Пол:
Жени,Жени,Жени,Девојка
Големина:
XL,XXL,3XL,4XL
Сезоната:
Лето
Ткаенина Материјал:
Најлон+Полиестер
Внатрешниот Материјал:
Полиестер
Модел стил:
Mesh,Оглавник
Половината:
Еден Парчиња
Функција:
Секси,Еластична,Анти-pilling,Анти-смалуваат,Анти-исчезнат
Производи во категоријата