.

.

50Pcs на Цртан филм Мачка Животинско Дрвени Копчиња За Облека, Украсни Копчиња Scrapbooking Прибор за Шиење Занает Резерви 22*25mm

50Pcs на Цртан филм Мачка Животинско Дрвени Копчиња За Облека, Украсни Копчиња Scrapbooking Прибор за Шиење

DEN 114.72

Од стоката
Во магацинот

50 Pcs на Цртан филм Мачка Животинско Дрвени Копчиња За Облека, Украсни Копчиња Scrapbooking Прибор за Шиење Занает Резерви 22*25mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 22*25 mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
СБ-1703043
Стил:
Flatback
Обликот:
мачка
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Свежо Градина
Декорација:
Никој
Користење на:
дрвени копчиња
Обликот:
шиење додатоци
Стил:
Декоративни Копчето
Производи во категоријата