.

.

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00RJ01945 Контрола Вентил за да го поставите F 00R J01 945 За 0445120113/0 445 120 113

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00RJ01945 Контрола Вентил

DEN 6480.00

Од стоката
Во магацинот


Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 RJ01945 / С 00 R J01 945
За 0445120113/0 445 120 113
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Тежина:
0.03KG
Производителот Дел Број:
F00RJ01945
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Бренд Име:
WEKY
Објектот Должина:
10
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Висина:
5
Материјал Тип:
Челик
Производот Не.:
F00RJ01945
Инјектор:
0445120113
За Инјектор:
0 445 120 113
Вентил бр.:
F 00R J01 945
Вентил:
заеднички железнички
Материјал:
Челик
CR вентил:
контрола вентил
за автомобил:
Dodge
Пакување:
WEKY ПАКУВАЊЕ
Локација:
Jiangsu
Производи во категоријата