.

.

BASEHOME 50pcs/многу 12x3mm Бакар Spacer Монистра Шупливи Права Цевка Монистра за 2mm Кабелот DIY Ѓердан Хривнија Одлуки

BASEHOME 50pcs/многу 12x3mm Бакар Spacer Монистра Шупливи Права Цевка Монистра за 2mm Кабелот DIY Ѓердан Хривнија

DEN 89.00
DEN 136.32

Од стоката
Во магацинот


BASEHOME 50pcs/многу 12x3mm Бакар Spacer Монистра Шупливи Права Цевка Монистра за 2mm Кабелот DIY Ѓердан Хривнија Одлуки Материјал : бакар Големина : 12x3mm( внатрешна големина : 2mm) Количеството : 50pcs/многу

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BASEHOME
Број На Модел На:
a585
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Бакар
Количина:
50pcs/многу
1:
права цевка монистра
2:
метал spacer монистра
3:
метал монистра
4:
spacer монистра
5:
кривата на температурата монистра
Големина:
12X3mm (внатрешна големина
Производи во категоријата