.

.

Мотоцикл Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда CBR 600 RR CBR 1000 RR Hornet 900 YFZR3

Мотоцикл Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда CBR 600 RR CBR 1000

DEN 636.00
DEN 684.00

Од стоката
Во магацинот


Специфични :
Табличка Протезата со светло за плоча
Материјал : Alumium
Боја : Црна/ Gold/ портокал/сребрена/Зелено/Сино
Се вклопи во поголемиот дел од sport bike

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
18.5cm
Материјал Тип:
alumium
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
8.5cm
Име На Модел:
RH2-PH-004
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0.2kg
боја:
Злато/Црна/Зелена/Портокал/Сребрена
Тип На Објект:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment2:
Повеќето од sport bike
Производи во категоријата