.

.

F24-8(вклучуваат 1 предавател и 1 ресивер)на Еден Брзина 8 копчиња Брзина ја воочи големината и кран далечински управувач безжичниот далечински управувач Префрлате

F24-8(вклучуваат 1 предавател и 1 ресивер)на Еден Брзина 8 копчиња Брзина ја воочи големината и кран далечински

DEN 10080.00

Од стоката
Во магацинот


Професионален квалитет, безбеден и сигурен!
F24-8 Индустриски безжичен далечински управувач за електрична кревајќи ја воочи големината и електрични количка кревање надземни кран подемен стрелата кранот
Со двојно брзина копчето
Количина : 1pc безжичен далечински управувач, 1pc сигнал и приемник.
Модел : 24 V или 36 V или 48 V или 220 V 1-ФАЗА или 380 V 3-ФАЗА.
Купувачот мора да избере 1 вид на напон. И да го оставите порака до нас кога местото цел. Инаку, ние не ќе се направи пратката.
Лесна контрола, со висок efficience, спаси човек моќ.
Материјалот на надворешната школка : Стаклени влакна засилен најлон
IP65 вода доказ
Пренесување на моќ : ≤10d Bm
Батерија : 2 парчиња, 5# батеријата. Без батеријата, како и ограничување на меѓународната пратката.
Безбедност код : 32 бита
Контрола на далечина : 100 во без мешање на државата.
Фреквентен опсег : VHF 310—331 MHz, UHF 425—446 MHz
Примачот на осетливост : -110d Bm

Таа е поголема од информацијата

боја:
380V, 24V, 220V, 36V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
Синџир Дигалки
Далечински Растојание:
----
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
F24-8D Индустриски Безжичните Радио далечински контролер се Префрлите
Бренд Име:
SORO
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,CCC
тековната:
---
Производи во категоријата