.

.

Star Wars Лук Скајвокер Костим Одговараат На Филмот Cosplay Костим Сопствени Направени

Star Wars Лук Скајвокер Костим Одговараат На Филмот Cosplay Костим Сопствени Направени

DEN 3359.52

Од стоката
Во магацинот


Star Wars Лук Скајвокер Cosplay Костим Нарачана
Вклучувајќи : 1.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција.Панталона ,направени од лен
Материјал : Памук, Лен
Внимание : Ова е за екран точни star wars Лук Скајвокер Костим , направи на вашиот сопствен мерења, со висок квалитет, а не евтини маса производи.Црна Кошула направена од Лен(можете исто така да изберете памук)
2.Obi направени од лен
5. Ви благодариме!
Сите големини се на располагање.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Црна Вест направена од Лен
3. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.Еден Tabard оди околу вратот,направени од Лен
4.
Пол : Мажи/Жени
Големина на Табелата : (Повеќе специфична големина на табелата подолу се фотографии) Мажи X-Small : висина 165cm/65in,градите 85-90cm/33-35in,половината 73-76cm/28-30in,хип 83-90cm/32-35in,should Width 44cm. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Star Wars
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
16105
Извор Тип:
Филм & TV
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
лук скајвокер
Компоненти:
Како што е прикажано
Материјал:
Лен
Производи во категоријата