.

.

Тестенини Сол Додаде Мека Намамат 14cm 7.3 g Надолу Шут Риболов Намамат Ракчиња Мирис Директно Опашка Мека Црв Тоне Намамат

Тестенини Сол Додаде Мека Намамат 14cm 7.3 g Надолу Шут Риболов Намамат Ракчиња Мирис Директно Опашка Мека

DEN 164.00
DEN 287.04

Од стоката
Во магацинот

Тестенини Сол Додаде Мека Намамат 14cm 7.3 g Надолу Шут Риболов Намамат Ракчиња Мирис Директно Опашка Мека Црв Тоне Намамат

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Број На Модел На:
AR250
Име на производ:
Тестенини Сол Додаде Мека Намамат
Должина:
14cm
Тежина:
7.3g
Количина:
6Pcs
Со Сол:
Yes
Производи во категоријата