.

.

Кристал Дијамант Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 1 2 Нерѓосувачки Челик Бенд Пеперутка Тока Црна врвка за околу Рака

Кристал Дијамант Watchband за Apple iWatch Види 38mm 42mm Серија 1 2 Нерѓосувачки Челик Бенд Пеперутка Тока

DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Премиум Кристал Дијамант + Нерѓосувачки Челик
- Затворач Тип : Пеперутка Тока Двоен Клик
- Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.
Големина на : Одговара на Зглобовите 5.5" да 7.9"
- Функција : Специјално Дизајнирани за Дами, Елегантен, Луксузен и Удобен за Носење
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд со Адаптери, 1 x Надгради Линк Смена
Компатибилен Со : За Apple Watch / Sport / Издание 38mm & 42mm Сите Модели

ЦРНА
ЗЛАТО
РОУЗ ЗЛАТО
СРЕБРО.

Таа е поголема од информацијата

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
iWonow
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Пеперутка Тока Двоен Клик
Број На Модел На:
за Apple iWatch Sport Издание 38mm 42mm
Бендот Должина:
погоден
Производи во категоријата