.

.

Ио Алто Saxophone Влошки 25pcs Кафе Професионални Алто Saxophone Кожа Подлога Поставите Музички Инструмент Метал Одраз плоча

Ио Алто Saxophone Влошки 25pcs Кафе Професионални Алто Saxophone Кожа Подлога Поставите Музички Инструмент

DEN 1596.00
DEN 1679.52

Од стоката
Во магацинот

За влошки може да остане иста подолго време и да биде совршено се вклопуваат за алто saxophones, нашиот производ е многу поздрави од страна на бројни професионални saxophonists. Компатибилен со : Alto Saxophone
4. ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна. Материјал : Кожа, Картон
Пакетот Вклучува :
2 x Подлога (Дијаметар 49mm)
1 х Подлога (Дијаметар од 43mm)
2 x Подлога (Дијаметар 41mm)
1 х Подлога (Дијаметар 39mm)
1 х Подлога (Дијаметар 37mm)
1 х Подлога (Дијаметар 35mm)
1 х Подлога (Дијаметар 33mm)
3 x Подлога (Дијаметар 31mm)
2 x Подлога (Дијаметар 27mm)
3 x Подлога (Дијаметар 25мм)
5 x Подлога (Дијаметар 19mm)
1 х Подлога (Дијаметар 16mm)
1 х Подлога (Дијаметар 11mm)
1 х Подлога (Дијаметар 10мм)
1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас. Количина : 25 Компјутери
3. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.и тоа нема да ве изневерам. Основна додаток за сите saxophonists
Спецификации :
1. Ако најдете вашиот поранешен saxophone влошки скршени или возраст поради влага, може да се дојде до нашата продавница да се купи овој 25pcs Врвот Одделение Алто Saxophone Кожа Подлога во Собата.

Таа е поголема од информацијата

Тон:
Eb
Број На Модел На:
кафе
is_customized:
Yes
Производи во категоријата